Wypożyczalnia,
samochody zastępcze!
Nowe usługi - zapraszamy!


wymiana opon
wymiana opon


Dynamiczna wymiana oleju!
Zapraszamy!


wymiana opon


REZERWACJA ONLINE

wymiana opon

Zapraszamy!
CERTYFIKAT BOSCH

Wymiana opon

Witamy na stronie naszego serwisu ZTE!

oversize and overload transport

BOSCH Serwis ZTE tworzy doświadczony i oddany swojej pracy zespół profesjonalistów w dziedzinie szeroko pojętej mechaniki pojazdowej. Funkcjonujemy nieprzerwanie od 2000 roku obsługując samochody ciężarowe, a od 2009 roku również samochody osobowe. Nieustannie powiększające się grono stałych i zadowolonych klientów motywuje nas do ciągłego poprawiania standardów obsługi oraz poszerzania oferty naszych usług.

oversize and overload transport

W chwili obecnej oferujemy kompleksowe usługi między innymi w zakresie:

- mechaniki pojazdowej,
- serwisu opon,
- serwisu klimatyzacji.

oversize and overload transport

Dysponujemy 9 stanowiskami obsługi warsztatowej, dzięki czemu możemy w jednym czasie wykonywać zarówno przeglądy, naprawy mechaniczne, jak i prowadzić serwis opon. Szanujemy cenny czas naszych klientów dlatego przed kilkoma laty wprowadziliśmy internetowy system rezerwacji wizyt w naszym serwisie. Na naszej stronie internetowej prezentujemy również fachowe porady związane z zakresem działalności naszego serwisu.

oversize and overload transport

W wygodnej i przestronnej poczekalni można w komfortowych warunkach oczekiwać na swój samochód korzystając z sieci WiFi, oglądając telewizję, czytając prasę czy też popijając ciepłą kawę. W naszym serwisie mile widziane są również dzieci, specjalnie dla nich w poczekalni przygotowaliśmy kącik do zabawy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz wyrażania opinii na temat funkcjonowania serwisu w anonimowej ankiecie na naszej stronie internetowej.ZTE BOSCH Serwis, ul. Bytomska 39, 41-103 Siemianowice Śląskie, T: 32 2294980, E: serwis@zte.pl
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 18:00, Sobota: 8:00 - 13:00, Niedziela: Nieczynne

Polityka Prywatności

Akceptujemy płatności kartami:
wymiana opon