Ingerencja w układ oczyszczania spalin?

wymiana opon


REZERWACJA ONLINE

wymiana opon
Zapraszaamy!
CERTYFIKAT BOSCH

Wymiana opon

Aktualności

28.03.2020


Usługa "door to door" na potrzeby akcji #zostańwdomu

Nasz serwis wprowadza bezpłatną usługę mającą na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa. W ramach powszechnej akcji #zostańwdomu odbierzemy bezpłatnie Twoje auto, a po dokonanej naprawie/przeglądzie przeprowadzimy pełną dezynfekcję auta przed przekazaniem oraz przekażemy pełną dokumentację fotograficzną z wykonanych czynności. Nasza oferta podyktowana jest zapewnieniem bezpieczeństwa i minimalizowania ryzyka zarażenia groźnym dla zdrowia wirusem COVID-19.

Nasze procedury bezpieczeństwa dostosowaliśmy do wszystkich zaleceń i wytycznych wydanych przez WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Dzięki temu w sposób ciągły możemy świadczyć nasze usługi bezpiecznie dla Ciebie i naszych pracowników.

W trakcie przejazdu pojazdem oraz wykonywanych czynności serwisowych używamy rękawiczek jednorazowych, elementy narażone na dotyk samochodu będą dezynfekowane specjalistycznymi środkami, a we wnętrzu Twojego auta bezpłatnie dokonamy ozonowanie. Standardowo na fotel, kierownicę i lewarek zmiany biegów zostanie nałożona folia ochronna.

Zadzwoń do nas!

 • Nasz doradca umówi w dogodnym dla Ciebie terminie odbiór samochodu.
 • Odbierzemy Twoje auto całkowicie bezpłatnie z domu lub pracy. W drodze do serwisu mechanik wstępnie oceni pracę zawieszenia, układu hamulcowego, układu napędowego tak jak to robimy na jeździe próbnej.
 • Po dokonaniu diagnostyki doradca skontaktuje w celu ustalenia zakresu i kosztów naprawy. Wszelkie czynności dodatkowo płatne będą wykonane dopiero po Twojej autoryzacji.
 • Po zakończeniu naprawy/przeglądu skontaktujemy się z Tobą. Za usługę możesz zapłacić przelewem – ze względu na bezpieczeństwo preferowana forma płatności.
 • W ustalonym terminie podstawimy Twoje auto z powrotem w ustalone miejsce.


13.03.2020


Szanowni Klienci

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z wirusem SARS-CoV-2, wprowadzamy działania profilaktyczne mające na celu minimalizację ryzyka zachorowania:
• zakaz podawania rąk;
• klienci są obsługiwani w wejściu do biura obsługi;
• zachowanie bezpiecznej odległości od drugiej osoby minimum 1,5m.
• kilka razy dziennie są dezynfekowane klamki, poręcze schodów;
• w miarę możliwości zachęcamy do płatności kartą,
• na życzenie dokonujemy darmowe ozonowanie wnętrza samochodu, w którym przeprowadzono naprawę mechaniczną.

Klientów powracających lub ostatnio przebywających w krajach o licznych ogniskach zakażeń prosimy o odpowiedzialność i rozsądek i wyłącznie kontakt zdalny we wszystkich sprawach.

Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu obawiacie się Państwo wizyty w naszym serwisie, to zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mailową.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę w tej niełatwej sytuacji.


09.03.2020


Ingerencja w układ oczyszczania spalin – czy to ma sens?

Zawór EGR, filtr DPF, system Start-Stop… w każdym pojeździe odgrywają coraz większa rolę w zmniejszeniu negatywnego wpływu na ekologię. Czy można wyciąć filtr DPF czy np. zaślepić EGR? A może wyłączyć system start stop? Nie, ponieważ każda ingerencja w system emisji spalin jest niezgodna z homologacją pojazdu! Problem może się pojawić na badaniu technicznym w SKP lub nawet podczas kontroli drogowej przy badaniu specjalistycznym sprzętem. Poza tym nie wiemy, jaki wpływ ma zaślepienie zaworu EGR na cały układ dolotu silnika, szczególnie w nowoczesnych samochodach, w których np. jest dodatkowa przepustnica na rurze wydechowej. System ten ma swój początek w latach 70-tych, więc to nic nowego. Wycięcie filtra DPF jest KARALNE. Zatem dbajmy o stan techniczny filtra DPF, zaworu EGR i nie poddajmy się potocznym opiniom, że to wszystko można ominąć pamiętając o jednym: zmniejszenie emisji CO2 i NOx ma na celu ochronę naszego zdrowia i planety


14.02.2020


⚠️ WIDOCZNOŚĆ OZNACZA BEZPIECZEŃSTWO ⚠️
Postanowiliśmy opublikować post dotyczący tej bardzo istotnej tematyki wykorzystując odpowiedzi konkursowe naszych laureatów i nasze zdjęcia z przypadkami z jakimi spotkaliśmy się u nas. Ciekawi jesteśmy Waszych komentarzy. My ze swej strony gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim biorącym udział w naszej zabawie👏👏👏
A oto co napisali nasi laureaci:
Adrianna: "Oprócz dobrych żarówek, bardzo ważne jest aby dbać o reflektory. Przede wszystkim muszą być czyste. Tankuję auto średnio co 4 dni i za każdym razem gdy jestem na stacji przemywam je, w razie konieczności nawet częściej. Po drugie nie mogą być w żaden sposób uszkodzone: -już nawet niewielka rysa załamuje światło, dlatego zamiast próbować pozbyć się skrobaczką do szyb szronu lub lodu z reflektorów, lepiej poczekać aż ciepło żarówek je roztopi, -uszkodzenia reflektorów mogą prowadzić do parowania reflektorów od środka co może powodować zniekształcenie snopu światła. Bardzo ważne jest również poprawne ustawienie świateł. Należy ustawić je na stacji diagnostycznej lub warsztacie przy użyciu specjalistycznego sprzętu, tak żeby samemu dobrze widzieć drogę oraz pobocze, ale z rozmysłem aby nie szkodzić innym oślepiając ich. Ponad to w okresie zimowym używać świateł mijania i w dzień i w nocy! Jazda na LEDach, a co gorsza na chińskich LEDach lub fabrycznych światłach DRL stwarza bardzo duże zagrożenie na drogach. Od przodu może i auto widać ale od tyłu juz nie."
Roman: "Nie tylko na dobre światło mają wpływ żarówki ale również odbłyśniki czy soczewki są wypalone a także klosze plastikowe robią się matowe przez co lampy nie świecą tak jak powinny, no i wiadomo dobre ustawienie lamp"
Mariusz: "Podstawa to dobre żarówki które potrafią oświetlić drogę nawet 150 m przed samochodem. Czyste i nie porysowane klosze, poprawne ustawienie świateł Czy odbłyśniki nie zmatowiały lub nie pokryły się jakimś nalotem wskutek rozszczelnienia lub użycia niewłaściwych żarówek?"


08.02.2020


Ogłaszamy KONKURS na naszym fanpage’u!
WIDOCZNOŚĆ OZNACZA BEZPIECZEŃSTWO

Zgodnie z obietnicą sprzed tygodnia na naszym fanpage’u , zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie. REGULAMIN KONKURSU

Dla trzech osób, które:
- odpowiedzą na trzy pytania (do wyboru tylko jedna z trzech kolumn tabeli z odpowiedziami) poprzez kliknięcie właściwego emotikona jako reakcję na post- w sposób najbardziej przekonywujący napiszą w komentarzu, co wpływa na jakość świateł reflektorów Twojego samochodu i dlaczego dobra widoczność w nocy jest tak bardzo istotna dla kierującego i innych uczestników ruchu drogowego?;
- klikną lajka naszego fanpage’a;

przewidzieliśmy NAGRODY w postaci wymiany kompletu żarówek marki Bosch świateł mijania i drogowych wraz z ustawieniem świateł.

Konkurs trwa od 9 lutego 2020r. godz. 17.30 do 11 lutego 2020r godz. 23.30.
Życzymy miłej zabawy i powodzenia 👍


03.02.2020


W miniony piątek, 31 stycznia, w Hotelu Diament Vacanza, odbyła się uroczysta Gala wręczenia Nagród Gospodarczych Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie. W tegorocznej, trzeciej edycji konkursu, wyróżnionych zostało sześć firm, które swoją działalnością wnoszą znaczący wkład we wspieranie lokalnej społeczności Siemianowic Śląskich oraz przyczyniają się do rozwoju lokalnego rynku i promocji miasta poza jego granicami. Wśród laureatów, którzy otrzymali statuetki z rąk Prezydenta Rafała Piecha, znalazła się nasza firma zdobywając tytuł Pracodawca Roku.

Jest to dla nas zaszczyt i traktujemy tę nagrodę, jako motywację do dalszych działań utrwalających wizerunek przyjaznego pracodawcy.


20.01.2020


Widoczność oznacza bezpieczeństwo!

Jeśli chcesz podróżować bezpiecznie, to wybierz żarówki Pure Light o jakości wyposażenia fabrycznego - czyli takiej, jak w nowych pojazdach. Dla szczególnie wymagających przeznaczone są żarówki Longlife Daytime o wydłużonej żywotności, Gigalight Plus 120 emitujące więcej światła oraz Ultra White 4200 K zapewniające światło zbliżone do ksenonowego


Pure Light

Pure Light to podstawowa linia żarówek do samochodów osobowych w ofercie Bosch. Specjalna konstrukcja żarnika oraz struktura wypełnienia gazowego żarówki sprawiają, że wszystkie żarówki linii Pure Light charakteryzują się parametrami identycznymi jak żarówki fabrycznego wyposażenia pojazdów, czyli te montowane przez producentów pojazdów w fabryce. Duża liczba występujących referencji w linii pozwala znaleźć odpowiednią żarówkę Pure Light do prawie wszystkich zastosowań występujących w parku samochodowym.

Połączenie takich cech jak jakość – gwarantowana marką Bosch, szeroka dostępność referencji oraz wysoka niezawodność wpływają na uznanie tej linii żarówek przez wielu użytkowników.

  Najważniejsze cechy linii Pure Light
 • Żarówki o jakości oryginalnego wyposażenia.
 • Najszersza linia żarówek Bosch, pokrywająca większość zapotrzebowania na żarówki samochodowe.
 • Najlepsza relacja cena / jakość w programie żarówek Bosch.
 • Dostępne w opakowaniach kartonikowych oraz blistrach.

Longlife Daytime

Obowiązek jazdy z włączonymi światłami również w ciągu dnia może wpływać na szybsze zużywanie się żarówek. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji są żarówki linii Longlife Daytime zapewniające do trzech razy dłuższą żywotność oraz do 10% więcej światła niż żarówki standardowe. Wydłużona trwałość żarówek Longlife Daytime to również osobisty wkład każdego kierowcy w ochronę środowiska naturalnego – dłuższa eksploatacja to rzadsze wymiany żarówek a co za tym idzie mniej wytworzonych odpadów. Linia Longlife Daytime to idealne rozwiązanie dla osób pokonujących duże ilości kilometrów, zapewniając dzięki swej trwałości rzadsze wymiany a co za tym idzie więcej oszczędności.

  Najważniejsze cechy linii Longlife Daytime
 • Do 3 razy dłuższa żywotność w porównaniu ze standardowymi żarówkami.
 • Dodatkowo 10% więcej światła na drodze.
 • Linia zawierająca żarówki halogenowe oraz najważniejsze żarówki główne.
 • Dzięki wydłużonej trwałości idealne jako żarówki do stosowania w światłach do jazdy dziennej.
 • Dostępne w opakowaniach kartonikowych oraz blistrach.

Gigalight Plus 120

Gigalight Plus 120 to żarówki halogenowe (H1, H4, H7) dla użytkownika szukającego żarówek o największym zasięgu światła.

Dzięki specjalnej konstrukcji żarnika zwiększa się o 120% ilość światła oświetlającego drogę. Wydłużona wiązka światła zapewnia większy zasięg widzenia a przez to więcej czasu na reakcję kierowcy. Barwione na niebiesko szkło żarówki podnosi temperaturę barwową światła, co w połączeniu z wypełnieniem żarówki mieszanką gazów xenonowych powoduje, że emitowane światło jest dużo bardziej białe. Białe światło znacznie zmniejsza efekt zmęczenia oczu kierowcy, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych.

Dla lepszego efektu wizualnego oraz aby wyeliminować możliwość oślepiania innych kierowców, główka żarówki została zakończona srebrną końcówką, idealnie komponującą się z odbłyśnikiem reflektora. Wymiana żarówek na Gigalight Plus 120 może nie tylko odmłodzić stylistycznie auto ale też znacznie poprawić jakość światła, co może być szczególnie ważne w nieco już zużytych reflektorach w starszych samochodach.


Ultra White 4200K

Linia żarówek Ultra White 4200K to nowe żarówki w ofercie Bosch!

 • Żarówki halogenowe z efektem przypominającym światło lamp ksenonowych.
 • Ultra White 4200K emituje jasne białe światło podobne do światła dziennego o temperaturze barwowej do około 4 200 K i zapewnia do 30% większą moc świetlną w porównaniu do standardowych żarówek halogenowych.
 • Podwyższona temperatura barwowa to efekt dodania ksenonu do wypełnienia żarówek oraz specjalnej niebieskiej powłoki na części szkła żarówek.

14.12.2019


Wycieraczki Bosch Aerotwin - Optymalna widoczność niezależnie od pogody
Zapraszamy do naszego serwisu na wymianę!


23.11.2019CzystePowietrze+

Zapraszamy na akcję wymiany filtra kabinowego na BoschFILTER+.

  Główne zalety:
 • Zatrzymuje do 99% wszystkich cząstek pyłu i smogu (o wielkości cząstek do 2,5 μm) oraz sadzę w warstwie ultradrobnych mikrowłókien
 • Skutecznie neutralizuje szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy w warstwie węgla aktywnego
 • Chroni klimatyzację i zapobiega zaparowywaniu szyb przez zapewnienie drożności wentylacji.
Czym są PM 2.5 μm? PM to „particulate matter“, czyli cząstki stałe. Dzielą się one na kilka grup, zależnie od wielkości. Cząstki stałe PM 2.5 wchodzą w skład smogu, stanowiąc pył zawieszony. Cząstki stałe 2,5 μm są wyjątkowo szkodliwe, ponieważ są tak małe, że przenikają przez płuca do krwi. Średnica drobnego pyłu (PM2,5μm =0,0025 mm) jest 24 razy mniejsza niż średnica ludzkiego włosa (0,06 mm).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą filtrów kabinowych marki Bosch!


8.11.2019Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą akumulatorów marki Bosch!


Czy Twój akumulator jest w pełni sprawny? Większość kierowców nie interesuje się stanem swojego akumulatora, dopóki się on nie uszkodzi lub uruchomienie samochodu nie jest możliwe. Jeśli jednak regularnie kontrolujesz stan akumulatora w Bosch Car Service, to wymienimy go zawsze wtedy, gdy będzie to konieczne. Lepiej poświęcić chwilę na test i wymianę akumulatora na nowy, najwyższej jakości produkt Bosch, niż czekać godzinami na przyjazd pomocy drogowej w razie awarii. Gdy temperatura spadnie znacznie poniżej zera, wiele samochodów nie daje się uruchomić. Przyczyną jest zwykle osłabiony akumulator, gdyż procesy elektrochemiczne zachodzą wolniej w niskiej temperaturze. Dodatkowo, olej w silniku stawia większy opór przy próbie rozruchu. Wszystko to stawia wysokie wyzwanie dla akumulatora i utrudnia uruchomienie silnika. Co więcej, nowoczesne samochody mają coraz więcej wyposażenia elektrycznego – od systemów Start/Stop aż po systemy komfortu. Dlatego akumulator w nowych samochodach wymaga obsługi przez specjalistów. Szczególnie w samochodach z systemem Start/Stop wymiana akumulatora może być wykonana tylko w warsztacie, gdyż wymaga zaprogramowania nowego akumulatora w sterowniku silnika.

Nasza rada:
Jeśli chcesz zadbać o akumulator w swoim samochodzie, unikaj jego pełnego rozładowania. Wciskaj też pedał sprzęgła oraz wyłącz zbędne wyposażenie elektryczne przy rozruchu. Zalecamy demontaż akumulatora z pojazdu przed wyłączeniem go z użytkowania na długi okres, na przykład w okresie zimowym. Zdemontowany akumulator przechowuj w chłodnym, suchym miejscu.


24.10.2019


Sprawdź czy jesteście bezpieczni na drodze

W sezonie jesiennym trzeba pamiętać o bezpieczeństwie na drodze. Pogoda będzie miała dla nas wiele niespodzianek. Dlatego zapraszamy do naszego serwisu na akcję #PrzeglądJesienny Wykorzystując sprzęt diagnostyczny marki Bosch, nasi specjaliści sprawdzą w Waszym samochodzie wszystkie elementy, które związane są z bezpieczeństwem jazdy. Bez względu na to, co przyniesie jesień, będziecie mieć pełną ochronę na drodze.

Przyjedź do naszego warsztatu Bosch Car Service na akcje #PrzeglądJesienny. Nasi specjaliści skontrolują wszystkie elementy związane z bezpieczeństwem jazdy, abyście byli bezpieczni na drodze.

  Czy wiesz, że:
 • Przy niekorzystnej pogodzie niemal zawsze wydłuża się czas reakcji kierowcy na niespodziewane zdarzenia
 • Mokra lub oblodzona nawierzchnia może wydłużyć drogę hamowania od 30 do 100%
 • Aby odpowiednio zadziałał w samochodzie system ABS, niezbędne są wysokiej jakości i oczywiście w pełni sprawne klocki i tarcze hamulcowe. Bez nich systemy wspomagania kierowcy mogą zadziałać niewystarczająco
 • System ESP, do właściwej pracy, również wymaga wysokiej jakości elementów hamujących
 • Pełna diagnoza sprawności układu hamowania oraz systemów wspomagania kierowcy wymagają odpowiedniego sprzętu, najlepiej od ich producenta
  We własnym zakresie sprawdź co najmniej:
 • Jeśli nie możesz skorzystać z naszej akcji promocyjnej #PrzeglądJesienny, to we własnym zakresie, jeszcze przed sezonem jesiennym sprawdź co najmniej: stan klocków hamulcowych, stan techniczny wycieraczek, sprawność świateł (żarówek)
 • Jednak pamiętaj, iż całościowy system bezpieczeństwa jazdy we współczesnym samochodzie to znacznie więcej komplementarnych elementów i podzespołów, które należy sprawdzać w profesjonalnym warsztacie samochodowym

27.05.2019


Nowe godziny otwarcia serwisu: pon-pt: 7:00 - 18:00, sob 8:00 - 13:00.
01.08.2017

Samochód zastępczy - NOWOŚĆ!

Miło nam poinformować o nowej ofercie naszego serwisu.
Dla klientów pozostawiających swoje auto w naszym serwisie, oferujemy możliwość wynajmu samochodu zastępczego na czas jego naprawy.
W celu wcześniejszej rezerwacji samochodu zastępczego oraz zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.17.03.2017

Odgrzybianie ultradzwiękowe - NOWOŚĆ!

Kliencie jeśli w Twoim pojeździe występują nieprzyjemne zapachy przy włączaniu klimatyzacji, należy zdezynfekować powierzchnię parownika, kabinę pojazdu i instalację wentylacyjną za pomocą nowego urządzenia do dezynfekcji parownika i kabiny pojazdu. Tak usuwa się nieprzyjemne zapachy i zachowuje zdrowie swoje i rodziny, eliminując bakterie i grzyby z wymienionych elementów.
Odgrzybianie ultradźwiękowe jest doskonałą alternatywą do tradycyjnej metody natryskowej, która jest pracochłonna i której nie można użyć w przypadku niekorzystnego rozmieszczenia modułów elektrycznych oraz metody ozonowania, która w niektórych przypadkach może okazać się za mało skuteczne ze względu na błyskawiczny rozpad ozonu w temperaturze powyżej 25 st. C30.11.2015

Serwis ZTE otrzymal certyfikat ZAUFANY WARSZTAT

Wymiana opon


08.05.2015

Pracownicy Serwisu ZTE na Og?lnopolskim Turnieju Bezpiecze?stwa w Ruchu Drogowym.

Od kilku lat firma ZTE angażuje si? w Og?lnopolski Turniej Bezpiecze?stwa w Ruchu Drogowym dla dzieci szkolnych na szczeblu miejskim. W tegorocznej edycji również pracownicy Serwisu ZTE promowali bezpiecze?stwo ruchu drogowego wśród dzieci i młodzieży.

Podczas prezentacji ciągnika ZTE opowiadali na temat bezpiecze?stwa drogowego w transporcie. Podkreślali jak wa?ny jest odpowiedni, widoczny strój rowerzystów. Uczestnicy turnieju mogli ??wiedzi???samochód, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz porozmawiać z kierowc?. Wszyscy uczestnicy turniejowych zmaga? otrzymali kaski rowerowe oraz firmowe kamizelki odblaskowe Serwisu ZTE.

Więcej na temat turnieju: tutaj.

Poni?ej fotorelacja z imprezy.


serwis opon serwis opon serwis opon
serwis opon serwis opon serwis opon
serwis opon serwis opon serwis opon

16.03.2015

Ubezpieczenie przy zakupie nowych opon.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyj?tkowej oferty na zakup nowych opon. Już teraz decydując się na zakup nowych opon marki GT Radial w naszym serwisie, otrzymują Państwo dodatkowe ubezpieczenie na okres a? 18 miesięcy. Oferta wa?na jest przy zakupie opon osobowych, dostawczych oraz 4x4. Ubezpieczenie obejmuje m.in. uszkodzenia mechaniczne powsta?e w trakcie normalnej eksploatacji oraz zdarze? losowych tj. uszkodze? powsta?ych podczas jazdy na z?ej nawierzchni jezdni. Po pozytywnej weryfikacji uszkodzenia przez nasz serwis otrzymacie Pa?stwo ca?kowicie now? opon?.

Zapraszamy do kontaktu z BOK serwisu, gdzie nasi konsultanci udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat oferty.


serwis opon

14.10.2014

Nowe opony dostępne od ręki.

Na początku pa?dziernika nawi?zali?my wsp??prac? z wybranymi i sprawdzonymi producentami opon Kumho Tyres, GT Radial oraz Nokian Tyres. Dzi?ki temu opony tych producent?w s? w naszym serwisie dost?pne od r?ki. Zapraszamy do zapoznania si? z ofert? w BOK, gdzie nasi doradcy udziel? szczeg??owych informacji.


serwis opon serwis opon serwis opon

22.09.2014

Nowe oblicze serwisu zte.

We wrze?niu zako?czyli?my prace maj?ce na celu zwi?kszenie komfortu i jako?ci obs?ugi naszych klient?w w serwisie. Prace te obejmowa?y m.in.:

 • dobudowanie nowych stanowisk obs?ugi serwisowej - ich liczba wynosi ju? a? 9 sztuk,
 • rozbudow? biura obs?ugi klienta, w kt?rym w tym momencie mo?liwa jest obs?uga kilku os?b r?wnocze?nie,
 • powi?kszenie poczekalni dla naszych klient?w, aby w jeszcze bardziej komfortowych warunkach mogli oczekiwa? na sw?j samoch?d.

Zadowolenie klient?w z obs?ugi w naszym serwisie jest dla nas najwa?niejsze.

serwis opon serwis opon serwis opon

14.08.2014

Serwis zte z certyfikatem zarz?dzania ISO.

W lipcu br. pozytywnie przeszli?my proces certyfikacji systemu zarz?dzania, a tym samym w sierpniu otrzymali?my certyfikat wg normy ISO 9001:2008. Zakres certyfikacji obejmuje mi?dzy innymi zarz?dzanie serwisem samochod?w osobowych.


serwis opon serwis oponZTE BOSCH Serwis, ul. Bytomska 39, 41-103 Siemianowice Śląskie, T: 32 229 49 80, E: serwis@zte.pl
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00, Sobota: 8:00 - 13:00, Niedziela: Nieczynne

Polityka Prywatności

Akceptujemy płatności kartami:
wymiana opon